K A D E Ř N I C T V Í

  • Pracuji s Italskou vlasovou kosmetikou MAXIMA, což je futuristický výrobek, který garantuje maximální jistotu výsledku
  • Hloubková penetrace
  • Neuvěřitelný lesk
  • Absolutní pokrytí šedivých vlasů
  • Hebkost vlasu
  • Pevnost vlasu
  • 93 odstínů
  • Barva obsahuje ceramidy, kreatin, sorbit a guma guar (guaranová guma)
Chcete vědět víc?
Klikněte si na to, co Vás zajímá...


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU...
Kadeřnictví Praha Libeň, Kadeřnictví Praha Palmovka, Kadeřnictví Praha 8, Kadeřnictví Palmovka

Ochutnávka z naší nabídky

Úvod

Ruce a nehty si zaslouží být krásné a upravené, jak u mužů tak u žen. Často je zanedbáváme a přitom s nimi jíme, pracujeme, komunikujeme a především se navzájem dotýkáme. Naše ruce jsou vždy v popředí. Neupravené ruce, popřípadě špinavé s okousanými nehty Vám udělají velice špatnou vizitku! Milé dámy, slečny a pánové hýčkejte své ruce, zaslouží si to.

Nehtová modeláž

K docílení dokonalosti rukou je vždy zapotřebí starat se o celek - ruce i nehty, tak aby vše bylo v harmonii.

Před samotnou modeláží ruce umyjeme a provedeme desinfekci. Kůžička okolo nehtu se změkčí, zatlačí a očistí. Nalepíme tipy průhledné nebo bílé s krátkou nebo delší nalepovací plochou - vše záleží na typu a poškození nehtu. Pokud je potřeba, prodloužíme nehet pomocí šablony.

Vnitřní 3D akrylový design

Na akrylový nehet Vám můžeme vytvořit různé 3D motivy, například kytičky, lístečky a podobně. Vše záleží na přání zákaznice a na jejím vkusu. Vytvořený motiv se poté zamodeluje do akrylu.

Zdobení nehtů pomocí 3D motivů působí velice krásně a vzdušně, jako kdyby na nehtu plavaly. Zvolené motivy se provádějí ručně a jejich vypracování je tudíž náročnější na čas. Výsledek ale stojí za to, je velice krásný a originální.

Gelová modeláž nehtů na nohou

Modeláž nehtů na nohou je především trend léta. Takto upravené nožky vypadají vždy krásně. Postup modeláže je stejný jako u rukou s vyjímkou nalepení umělých tipů. Umělý tip (pokud je to vhodné) se vždy lepí jen na palec. Modeláž nehtů na nohou je velice vhodná pro zarůstající nehty. Gelová modeláž na nohou je časově méně náročná.

Velice žensky a elegantně působí bílá francie. Zákaznici doporučujeme před provedením gelových nehtíků pedikúru. Nehty na nohou rostou pomaleji, proto modeláž na nohou vydrží 2 – 3 měsíce, takže nás můžete navštívit jen jednou, či dvakrát za léto. Vaše nožky budou stále krásné a upravené.

Profesionální masáž rukou

Profesionální masáž rukou v délce 20 minut poskytuje ošetření proti celulitidě, pomáhá nastartovat lymfatický systém, odvod toxinů a nežádoucích usazenin z podkožní vrstvy, odstranění pocitu "těžkých rukou, nebo nohou", popřípadě otoků.

Peeling

Odstranění odumírajících šupinek kůže, obroušení a zvlhčení Vaší pokožky. Po provední peelingu je Vaše pokožka jemná, hladká a omlazená.

Navrací zářivý jas pokožce rukou. Odstraňuje odumřelé buňky pokožky a navrací jí tak mladistvý vzhled. Díky obsahu olivového oleje je velmi příjemný a má dlouhodobější hydratační učinky.

Zábaly z mrtvého moře

Pro zábaly v trvání 15 - 20 minut používám krém na ruce s výtažky z Mrtvého moře, který propůjčí Vašim rukám mladší vzhled. Zjemní a zklidní pokožku rukou, zabraňuje lámání nehtů. Hydratuje a vyživuje. Ženské ruce - symbol citlivosti a pohlazení. Vypovídají o ženě tolik... bohužel také o jejím věku.
Proto se starejte o své ruce každý den a používejte krémy na ruce té nejlepší kvality. Brzy zjistíte, že to má smysl.

Odkazy

Partneři:

Charlie NAILS RP Nail Cosmopolitus Nehtová kosmetika Young nails nehtik.cz Studio 2v1 Ateliér Picasso

Další odkazy:

SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Dalmatin Albus Niger Kosmetický salon Helena Rudolecká

SEO servis:

Seo servis

Nehtové studio Jany Helákové

Hlavní stana Nehtová modeláž Manikúra Akce Ceník 3D akrylový design Francie Zdobení nehtů malováním Zdobení nehtů třpytkami Svatební motivy Fotogalerie nehtové modeláže Kontakt